Termíny

ČESKÁ REPUBLIKA

18.5.2019   Kurz BLACKROLL TRENÉR – úvodní.  MÍSTO KONÁNÍ:  RHB Klinika Malvazinky, Praha 5. CENA KURZU: 2990 Kč

Výuka probíhá v době 9-17 hodin včetně polední přestávky a několika kratších přestávek.  Účastníci  nepotřebují pro absolvování kurzu vlastní BLACKROLL pomůcky. V ceně kurzu je zapůjčení celé sady těchto pomůcek potřebných pro výuku každému účastníkovi.

Výuka probíhá podle originálních skript, vydaných společností BLACKROLL AG pro tuto úroveň kurzu. Skripta jsou přeložena do Čj.

Na kurz potřebujete vhodné sportovní oblečení, obuv, ručník a psací potřeby.

Našim absolventům poskytujeme při nákupu pomůcek BLACKROLL v našem eshopu trvale slevu ze základních cen. Informaci o možnosti využívání slev pro absolventy získáte na kurzu od lektora nebo  se můžete informovat prostřednictvím mailu info@blackroll-cz.cz.

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty, maséry a sportovní trenéry. Kurz není určen pro laickou veřejnost.

KURZ BLACKROLL TRENÉR ADVANCED: Termín budeme vypisovat do druhé poloviny roku 2019

Tohoto navazujícího kurzu se mohou účastnit pouze zájemci, kteří absolvovali úvodní kurz BLACKROLL TRENÉR organizovaný naším školícím střediskem. Při registraci zájemci uvádí číslo certifikátu z úvodního kurzu.

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Naše kurzy probíhají v Bratislavě v prostorách FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské Nivy 61/A. Cena kurzu je 110 eur. Kurzy mají souhlasné stanovisko SKF a tedy kredity potřebné pro zdravotnické pracovníky.

Termíny obou úrovní kurzu budeme vypisovat do druhé poloviny roku 2019.

POZOR – WORKSHOP PRO  VEŘEJNOST – TUTO AKCI RUŠÍME PRO NEDOSTATEK ZÁJEMCŮ

Pokud nemáte potřebnou kvalifikaci pro účast na našich kurzech a chcete se naučit správně používat pomůcky BLACKROLL, připravili jsme pro vás i v letošním roce workshop pro laiky. Prezentaci vede náš lektor a současně fyzioterapeut Mgr. Michal Peroutka.

Místo konání: Praha, RHB Klinika Malvazinky, Praha 5. Termín konání: 23.5.2019 v době od 18-20 hodin.

Vstupné na workshop je 600 Kč, zaplatíte v hotovosti na kurzu. Pro nácvik používání pomůcek BLACKROLL každému účastníkovi workshopu potřebné pomůcky zapůjčíme. Účastníkům workshopu dále nabízíme možnost jednorázového nákupu pomůcek pro svou potřebu se slevou 15% z našich běžných cen. Podrobnosti se dozvíte od lektora.

Na workshop se musíte přihlásíte mailem na info@blackroll-cz.cz.