Termíny

ČESKÁ REPUBLIKA

   Kurz BLACKROLL TRENÉR – úvodní. NOVÉ TERMÍNY BUDEME VYPISOVAT. CENA KURZU: 2990 Kč

Výuka probíhá v době 9-17 hodin včetně polední přestávky a několika kratších přestávek.  Účastníci  nepotřebují pro absolvování kurzu vlastní BLACKROLL pomůcky. V ceně kurzu je zapůjčení celé sady těchto pomůcek potřebných pro výuku každému účastníkovi.

Výuka probíhá podle originálních skript, vydaných společností BLACKROLL AG pro tuto úroveň kurzu. Skripta jsou přeložena do Čj.

Na kurz potřebujete vhodné sportovní oblečení, obuv, ručník a psací potřeby.

Našim absolventům poskytujeme při nákupu pomůcek BLACKROLL v našem eshopu trvale slevu ze základních cen. Informaci o možnosti využívání slev pro absolventy získáte na kurzu od lektora nebo  se můžete informovat prostřednictvím mailu info@blackroll-cz.cz.

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty, maséry a sportovní trenéry. Kurz není určen pro laickou veřejnost.

KURZ BLACKROLL TRENÉR ADVANCED: Termín budeme vypisovat do druhé poloviny roku 2019

Tohoto navazujícího kurzu se mohou účastnit pouze zájemci, kteří absolvovali úvodní kurz BLACKROLL TRENÉR organizovaný naším školícím střediskem. Při registraci zájemci uvádí číslo certifikátu z úvodního kurzu.

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Naše kurzy probíhají v Bratislavě v prostorách FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské Nivy 61/A. Cena kurzu je 110 eur. Kurzy mají souhlasné stanovisko SKF a tedy kredity potřebné pro zdravotnické pracovníky.

Termíny obou úrovní kurzu budeme vypisovat do druhé poloviny roku 2019.

POZOR – WORKSHOP PRO  VEŘEJNOST

Pokud nemáte potřebnou kvalifikaci pro účast na našich kurzech a chcete se naučit správně používat pomůcky BLACKROLL, můžeme pro vás zorganizovat dvouhodinový workshop.. Prezentaci vede náš lektor a současně fyzioterapeut Mgr. Michal Peroutka.

V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář tohoto webu nebo mailem info@sportmedic.cz