Termíny

ČESKÁ REPUBLIKA

   Kurz BLACKROLL TRENÉR – úvodní.

Termín: 30.5.2020.  Místo konání Praha, RHB Klinika Malvazinky, Praha 5

CENA KURZU: 2990 Kč

Výuka probíhá v době 9-17 hodin včetně polední přestávky a několika kratších přestávek.  Účastníci  nepotřebují pro absolvování kurzu vlastní BLACKROLL pomůcky. V ceně kurzu je zapůjčení celé sady těchto pomůcek potřebných pro výuku každému účastníkovi.

Výuka probíhá podle originálních skript, vydaných společností BLACKROLL AG pro tuto úroveň kurzu. Skripta jsou přeložena do Čj.

Na kurz potřebujete vhodné sportovní oblečení, obuv, ručník a psací potřeby.

Našim absolventům poskytujeme při nákupu pomůcek BLACKROLL v našem eshopu trvale slevu ze základních cen. Informaci o možnosti využívání slev pro absolventy získáte na kurzu od lektora nebo  se můžete informovat prostřednictvím mailu info@blackroll-cz.cz.

Kurz je určen pro lékaře, fyzioterapeuty, maséry a sportovní trenéry. Kurz není určen pro laickou veřejnost.

KURZ BLACKROLL TRENÉR ADVANCED:

Termín konání 31.5.2020. Místo konání RHB Klinika Malvazinky, Praha 5. Cena kurzu 2990 Kč.. Při registraci na úvodní a navazující kurz najednou poskytujeme slevu z ceny navazujícího kurzu.

Tohoto navazujícího kurzu se mohou účastnit pouze zájemci, kteří absolvovali úvodní kurz BLACKROLL TRENÉR organizovaný naším školícím střediskem. Při registraci zájemci uvádí číslo certifikátu z úvodního kurzu.

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

KURZ BLACKROLL TRENÉR – úvodní

Termín konání 4.4.2020. Místo konání BRATISLAVA, FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské nivy 61/A. Cena kurzu je 110 eur. Kurzy mají souhlasné stanovisko SKF a tedy kredity potřebné pro zdravotnické pracovníky.

KURZ BLACKROLL TRENÉR ADVANCED

Termín konání 5.4.2020.  Místo konání Bratislava, FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské nivy 61/A.  Cena kurzu je 110 eur. Kurzy mají souhlasné stanovisko SKF a tedy kredity potřebné pro zdravotnické pracovníky.

Tohoto navazujícího kurzu se mohou účastnit pouze zájemci, kteří absolvovali úvodní kurz BLACKROLL TRENÉR organizovaný naším školícím střediskem. Při registraci zájemci uvádí číslo certifikátu z úvodního kurzu

POZOR – WORKSHOP PRO  VEŘEJNOST

Pokud nemáte potřebnou kvalifikaci pro účast na našich kurzech a chcete se naučit správně používat pomůcky BLACKROLL, můžeme pro vás zorganizovat dvouhodinový workshop.. Prezentaci vede náš lektor a současně fyzioterapeut PhDr. Michal Peroutka.

V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář tohoto webu nebo mailem info@sportmedic.cz